Aktualności

Współpraca z Policją

Serdecznie pragnę poinformować wszystkich zaprzyjaźnionych z rawicką Komendą Powiatową Policji w Rawiczu, a w szczególności seniorów, iż od 1 marca 2021r nasi policyjni koledzy z Komendy Powiatowej Policji w Górze uruchomili swój flagowy program pod nazwą „Senior Online”. Jest on skierowany do wszystkich osób a zwłaszcza osób starszych.
 
 
 
„Senior Online” powstał w wyniku potrzeby kontaktu społeczności lokalnej z Policją z uwagi na trwającą pandemię Covid -19. Mając na celu bezpieczeństwo wszystkich osób, od 1 marca 2021r, w sposób cykliczny – comiesięczny na kanale YouTube wchodząc na profil Komendy Powiatowej Policji w Górze lub wpisując w YouTube - Senior Online Góra będzie można uczestniczyć w multimedialnej relacji z Funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Górze. W trakcie transmisji za pomocą wstawiania komentarzy, będzie można zadawać pytania prowadzącym spotkanie. Najbliższa transmisja odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2021r o godzinie 9.00
 
Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach, jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą do rodzin seniorów o pomoc przy logowaniu się do strony.
 
 Może są wśród Was osoby które mają potrzebę zadania pytania funkcjonariuszowi Policji, porozmawiania z przedstawicielem naszej służby.  
 
Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniach.
 
 
 
 
Asp. Katarzyna Starczewska
 
Asystent ds Profilaktyki Społecznej  
 
Komenda Powiatowa Policji w Rawicz